Jason Day je pripravený bojovať s Jordanom Spiethom o golfové rebríček No1 na Havaji

11 Apr 2020

Na Jason Day nie je nijaké uvoľnenie, keď sa tento týždeň vracia na turné po golfe z predĺženého trojmesačného prepúšťania. Golfista Jason Day tvrdí, že austrálske športové ocenenie The Don Čítať viac

Pravdepodobne ide o najväčšiu sezónu v austrálskej golfovej histórii, od septembra Tour Tour nehral turnaj, pretože sa zdĺhavo prerušil, keď uvítal narodenie druhého dieťaťa Lucy v novembri.

Ale zamieri rovno späť do bitka s Jordanom Spiethom o golfové umiestnenie v rebríčku No1 na turnaji šampiónov na Havaji.

No1 Spieth a No2 Day vedú 32-mužské pole, ktoré Unibet pozostáva z víťazov turnajov US PGA Tour v roku 2015 v hodnote 0,8 milióna USD. udalosť na Plantation Course v Kapalua na Maui od štvrtka (piatok AEDT).

Pripojiť sa k nim sú top-10 hráči Bubba Watson, Ricky Fowler, Dustin Johnson a brániaci majster Patrick Reed a majster britskej Open Zach Johnson.

Golfový svet čaká, ako 28-ročný Deň a 22-ročný Spieth si cenia zálohy báječných sezón 2015.Jordan Spieth sa teší, že po roku rozprávky je v Číne veľký Čítaj viac

Obaja muži získali päťkrát, s tým, že Spieth si nárokoval dvoch veľkých spoločností (Masters a US Open) na prvý deň Day (US PGA Championship).

Ale Day zakončil sezónu silnejšiu, keď obchodovali v rebríčku No1 a získali štyri zo svojich posledných siedmich turnajov – Canadian Open, PGA Championship, The Barclays a BMW Championship – skončiť s prize money $ 9,403,330 (A12, 89 miliónov dolárov)..

Má tiež dobré výsledky na turnaji šampiónov, keď minulý rok vyrazil domov s rekordom v kurze rovnajúcim sa 62, keď si v roku 2011 pripísal deviate Unibet miesto na svojom druhom vystúpení. </p >

Deň a Spieth budú hľadať rýchly štart do roka, keď bude svet No3 Rory McIlroy očakávať, že bude tlačiť svoje žiadosti o návrat na č. .