1xbet Slovensko a licencie – stávka na globálnu prítomnosť

1xbet_portugal_licence 1xbet Slovensko nie je nositeľom slovenských licencie, napriek tomu umožňuje registráciu hráčom z celého sveta vrátane SR. Absencia licencie nijako neuberá 1xbet na profesionalite.

Otázka licencií pre stávkové kancelárie (a tie online zvlášť) je nielen v slovenskej republike pomerne diskutovanou záležitosťou. Podmienky získania licencie môžu byť pre stávkovú kanceláriu veľmi náročné na čas aj vynaložené prostriedky, čo sa samozrejme následne prejaví aj na nižších kurzoch, menšiej dostupnosti bonusových ponúk atď. Stávková kancelária 1xbet sa preto rozhodla pre postup, ktorý spočíva v ponúkaní svojich služieb v globálnom meradle bez obmedzenia (to znamená, že aj bez licencie v tom či onom štáte prijíma jeho občanov čoby nových hráčov).

Vyššie uvedené platí aj pre 1xbet Slovensko, stávková kancelária slovenskou licenciou nedisponuje, čo ale neznamená, že je pre hráčov z slovenskej republiky neprístupná. V súvislosti s tým je na mieste upozorniť, že podľa platnej legislatívy je zodpovednosť za hranie v stávkových kanceláriách bez licencie na strane konkrétne kancelárie, nie hráča. Technickým problémom, ktorý neudelení licencie väčšinou znamená – a týka sa to aj 1xbet Slovensko licencie – je blokovanie užívateľského prístupu na stránky, ktorý vďaka tomu môže byť o niečo komplikovanejši.

Stávková kancelária 1xbet je prevádzkovaná firmou Technifusion limited sídliacej na Gibraltári. Medzinárodná licencia bola stávkovej kancelárii 1xbet ( ako Unibet ) vydaná vládou holandského zámorského územia Curacao a tiež Cypru. Licencie týchto dvoch vydavateľov sú spojené s vysokými štandardmi, ktoré musela 1xbet splniť a ktoré sú dokladom jej profesionality a spoľahlivosti.

Klienti sa môžu plne venovať hrani bez starostí o 1xbet licenciu. Bezpečnosť ich vkladov a transakcií je zaručená. 1xbet je profesionálná stávková kancelária, ktorej fungovanie spĺňa rovnaké štandardy ako ktorejkolvek inej, u nás prevádzkovanej, stávkovej kancelárie. Presne v súlade s týmito normami sa 1xbet angažuje v boji proti nezodpovednému hrani, ponúka férové ​​podmienky a zaisťuje hráčom maximálnu mieru bezpečnosti. Dokladom vysokej úrovne služieb je okrem vyššie uvedeného i profesionálny a veľmi rýchly zákaznícky servis, ktorý sa snaží v maximálnej možnej miere reagovať na akékoľvek otázky hráčov, vrátane tých týkajúcích sa 1xbet Slovensko a licencie na prevádzkovanie online stávkové kancelárie.

Spoločnosť 1xbet patrí medzi skutočne globálné stávkové kancelárie a lídrov na trhu, ktorých profesionálnych služieb využívajú státisíce hráčov z celého sveta. Okrem online ponuky stávkovania a kasíno hier prevádzkuje spoločnosť viac ako tisíc kamenných pobočiek, predovšetkým vo východnej Európe a krajinách bývalého Sovietskeho zväzu. Jej postavenie a prudký rozvoj v posledných rokoch umožňujú spoločnosti 1xbet ponúkať v oblasti online stávok veľmi výhodné podmienky a v mnohých prípadoch je stávkovanie tu v porovnaní s konkurenciou výhodnejšie. Blokovanie stránok 1xbet Slovensko je komplikáciou, ktorú ale možno samozrejme vyriešiť a všetkých spomínaných výhod si užívať.