1xbet Slovensko bonus – povzbudenie do ďalších sázkařských bojov

Stávková kancelária 1xbet Slovensko ponúka hráčom vstupný bonus 1xBet až do výšky 100 euro a široká je aj ponuka bonusov u štandardných stávok 1xbet Slovensko.

Prakticky všetky stávkové kancelárie sa snažia prilákať nových klientov svojou ponukou bonusov a špeciálnych akcií. 1xbet Slovensko nie je výnimkou a pre nových aj existujúcích hráčov má pripravený rad naozaj zaujímavých ponúk. 1xbet Slovensko a bonusy sú dva pojmy, ktoré idú rozhodne dohromady.

Klasickým typom bonusu je u 1xbet Slovensko vstupný bonus. Ten môže mať hodnotu až 100% (resp. 100 alebo 130 euro podľa toho, či máte k dispozícii príslušný promo kód). Inými slovami, až do tejto sumy sa vám bude váš prvý vklad násobiť dvakrát. Svojou výškou sa jedná o naozaj zaujímavú motiváciu k registrácii do systému 1xbet. Aby sa z tohto bonusu stali skutočné peniaze, treba rovnako ako u väčšiny iných stávkových kancelárií splniť určité podmienky. U stávkovéj kancelárie 1xbet sa jedná o „pretočení“ bonusové sumy v tzv. Kvalifikovaných stávkach (AKO stávky s tromi a viac udalosťami) a to hneď päťkrát (tri z piatich tiketov musí mať navyše akumulovaný kurz 1.4 a vyšši). Je zrejmé, že bonus je odmenou predovšetkým pre tých, kto to so stávkovaním myslí naozaj vážne.

Medzi ďalšie 1xbet bonusy patrí napr. „Akumulátor dňa“. Táto ponuka spočíva v tom, že každý deň je z ponuky kurzov vybraných niekoľko udalostí, z ktorých je vytvorený rad akumulátorov. Ak niektorý z nich stavíte a vyhráte, výhra sa vám zvýši o 10% ( ako na Bet 365). Ako tradične nemožno ani u 1xbet túto bonusovú ponuku kombinovať s inými bonusmi, ani nemožno meniť obsah vybraných akumulátorov.

V prípade, že máte vyhodnotený tiket, systém 1xbet vám dá na základe celkovej výšky doteraz nevyhodnotenéj stávky k dispozícii ďalšie prostriedky, ktoré môžete použiť pre tzv. Stávku Advancebet využiteľnú pre live príležitosti alebo udalosti odohrávanie do 48 hodín.

Medzi bonusy možno u 1xbet svojím spôsobom rátať aj možnosti poistenia stávok. Sólové tikety aj akumulátory možno poisťovať až do výšky 100% vkladu. U jedného tiketu je možné kombinovať aj viac poistení.

K dispozícii je hráčom aj tzv. 1xbet bonus ( ako Unibet bonus ) za smolnú sériu prehier. Ak hráč staví počas jedného mesiaca aspoň 20 stávok v minimálnej výške 2 eur, maximálnym kurzom 3.00 a aku stávky sú zložené z viacerých rôznych športov, a nezaznamená výhru ani u jedného z týchto tiketov, má nárok na 1xbet bonus za sériu prehier vo výške 100 eur pri stávkach vo výške 2 eur, 200 eur pri 5 eur stávkach a nakoniec 400 eur pri stávkach v hodnote 8 eur. Každý 1xbet účet má nárok na jeden takýto bonus.

V prípade konania veľkých športových udalostí typu finálových sérií, majstrovstvá sveta, grandslamových turnajov alebo olympijských turnajov a pod. sú na 1xbet hráčom často k dispozícii ďalšie špeciálne bonusové ponuky, s ktorými môžu stávkovať zaujímavejšie a dosahovať ešte vyšších výhier. 1xbet Magyar v bonusoch nezaostáva a vyberie si z nich každý hráč, ktorý sa chce stávkovani naozaj venovať.