1xbet Slovensko – prihlásenie a registrácia

1xbet altzernativný odkaz Registrácia do 1xbet je jednoduchá a pre hráčov predstavuje príjemné zoznámenie s prostredím stávkovej kancelárie 1xbet. K dispozícii je niekoľko možností registrácie.

Každý, kto chce skúsiť svoje šťastie a v stávkovej kancelárii 1xbet hrať, musí prejsť procesom registrácie. Ten má typickú podobu, porovnateľnú s registráciou do ktorejkoľvek inej online služby, užívateľovi však ponúka hneď niekoľko možností, ako konkrétne registráciu k 1xbet stávkovani realizovať. V tejto chvíli je tiež na mieste znovu zodpovedať častý dotaz záujemcov o registráciu a upokojiť ich, že hoci 1xbet nedisponuje slovenskou licenciou, nových hráčov z slovenskej republiky prijíma. Dôležité je aj to, že registrácia 1xbet nie je spojená so žiadnymi poplatkami.

Prvým a najjednoduchším spôsobom registrácie pre nových hráčov je tzv. „One-click“. V tomto prípade je potrebné do formulára zadať iba vašu krajinu, menu, v ktorej chcete účet spravovať a ak máte tak aj promo-kód. Keď tieto minimalistické informácie nový klient zadá a nevyhnutným zaškrtnutím potvrdí oboznámenie sa s podmienkami používania služby, je čas kliknúť na tlačidlo „registrovať“.

Systém mu následne sám vygeneruje používateľské meno a heslo, s ktorým sa následne môže do systému 1xbet prihlásiť a začať zo stávkovaním. Ďalšie informácie ako je meno, adresa, telefónne číslo, účet pre vyplácanie peňazí atď. bude systém po klientovi vyžadovať až neskôr, typicky práve vo chvíli prvého výberu výhier.

Druhou možnosťou registrácie nového užívateľa do 1xbet je registrácia cez telefónne číslo, kedy sú základnými vstupnými informáciami mena, v ktorej má byť účet vedený, a práve telefón. Po ich zadaní je postup totožný ako v predchádzajúcom prípade, tj. kliknutie na zelené tlačidlo „registrovať“, ktoré súčasne značí súhlas s podmienkami. Následne môže klient začať svoj účet štandardne používať s tým, že ďalšie informácie dodá do systému až vo chvíli, keď budú potrebné pre výber peňazí.

Pri voľbe registrácia s 1xbet emailom čaká na klienta o niečo dlhšia vypĺňanie, ktoré v tomto prípade zahŕňa okrem krajiny a meny tiež meno, emailovú adresu a telefón. Ako už bolo uvedené, tieto informácie rovnako musi skôr či neskôr systému poskytnúť každý, a v tomto prípade už teda budú v systéme pripravené.

Poslednou možnosťou registrácie, ktorý 1xbet ponúka ( ako stavkova kancelaria Betclic ) , je registrácia nového užívateľa cez sociálne siete. Výber sociálnych sietí, ktoré možno pre registráciu použiť je skutočne bohatý, mnoho z nich však v slovenskej republike nie je príliš známych a reále tak budú pravdepodobne klienti v naprostej väčšine prípadov využívať Facebook. Pre tento spôsob registrácie opäť platí všetko, čo je už popísané vyššie.

Po zaregistrovaní sa môžu klienti prihlasovať do 1xbet účtu z ktoréhokoľvek svojho zariadenia, na počítači, na mobiloch, na tabletoch, skrze webové stránky aj aplikácie … Celkovo je 1xbet registrácia veľmi užívateľsky príjemná a je otázkou niekoľkých málo minút, po ktorých sa klient môže hneď vrhnúť na prihlásenie do 1xbet rozhrania a začať stávkovať.